Přeskočit na obsah

Předseda prezidia Ukrajinsko-české obchodní komory, se zúčastní konference «BLACK SEA GRAIN.EUROPE – 2024».

BLACK SEA GRAIN.EUROPE – 2024 nabídne dvoudenní pohledy na agrotrh, efektivní networking a setkání s klíčovými hráči od producentů a zpracovatelů po logistiku a finance. BLACK SEA GRAIN-2024 se zaměří na spojení odvětví napříč hodnotovým řetězcem, s cílem efektivní interakce v komoditních dodavatelských řetězcích, které začínají na Ukrajině a rozvíjejí se po celém světě.

Konference, kterou každoročně navštíví 800+ delegátů z 50+ zemí a 500+ společností, bude zaměřena na klíčová témata, jako jsou globální trendy na zemědělském trhu, transformace dodavatelského řetězce, trh s obilím a olejninami v Černomoří a na Dunaji, logistika, integrace Ukrajiny a EU, agro-potraviny a globální výzvy v zemědělském sektoru.

Tento rok konference BSGE-2024 spolupracuje s 8. ročníkem Prague Karlsbourse, podporující blízkou spolupráci ukrajinských a evropských operátorů.

Jedním z přednášejících bude také Předseda prezidia Ukrajinsko-české obchodní komory Petr Krogman. A připojí se tak k odborníkům, kteří na konferenci nabídnou svůj pohled na aktuální situaci a vývoj zemědělského trhu.

BLACK SEA GRAIN.EUROPE – 2024
Návrh bez názvu - 2023-12-04T101427.958

Ukrainian Investment Roadshow, Londýn

Přečtěte si také